Stowarzyszenie Olimpijskie Wygrywamy zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie wioślarstwa.
“Wiosłujemy – zajęcia wioślarskie dla każdego!” – to cykl bezpłatnych treningów wioślarskich, w formie 6 tygodniowego kursu. Treningi dla każdego, od młodzieży po seniorów, dla każdego kto chce się poruszać, poprawić kondycję, nauczyć poprawnie wiosłować, czy po prostu miło i aktywnie spędzić czas nad Wisłą i zobaczyć Warszawę z innej perspektywy.
Osoby chętne do uczestnictwa w szkoleniu powinny wcześniej zgłosić się poprzez e-mail i wybrać grupę szkoleniową.
Rekomendowane są zapisy przez wysłanie wiadomości e-mail.
Stowarzyszenie Olimpijskie Wygrywamy będzie realizować zajęcia z przystani Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Nr 2, 03-942 Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 397.
Wszystkie szczegóły dostępne są w REGULAMINIE